Dětská show


Dětské publikum vždy ocení chvíle strávené ve světě kouzel a magie.

V průběhu magické show jsou děti interaktivně zapojovány a mohou se těšit na mnoho kouzel, které rozzáří jejich oči a stanou se pro ně nezapomenutelným zážitkem.

Vystoupení je vhodné pro děti od 3 let.

Tomasiano a jeho kouzla v dětském programu zaručeně vyčarují úsměv na jejich tvářích. Tento nevšední zážitek má pozitivní vliv na dětskou fantazii a rozvíjí jejich osobnost. Vystoupení je vhodné pro nákupní centra, mateřské školky, první stupeň základní školy, narozeninové oslavy a jiné akce pořádané pro děti.

 

Nabídka programu

Dětská show

Protože se děti rády zapojují, je program plně interaktivní, takže jsou součástí všech kouzel a někdy se dokonce samy i kouzelníky stanou. Vystoupení se odehrává moderní formou tak, aby udrželo neustálou pozornost nejen dětských diváků. Délka programu je  20 nebo 30 minut.

Balónková show

Každé dítě dostane svého pejska, kytičku, meč nebo jiný balónek v jejich oblíbené barvě. Délka tvarování se odvíjí od počtu dětí.

Kouzelnický workshop

Tomasiano bude děti učit jednoduchá a efektní kouzla, která budou moci předvádět svým kamarádům, tetám, babičkám apod. Workshop probíhá ve skupinkách a délka programu je dle domluvy.

 

 

logo

Kontakty

mobil: +420 774 272 355
Facebook: kouzelnik tomasiano
E-mail: info (a) magicduo tecka cz
IČ: 01619608 

 

Napište nám a vykouzlíme Vám cenu na míru