Svatební program


Kouzelník je příjemným zpestřením tohoto výjimečného dne

 
Podpořte nás na FBTomasiano vykouzlí úsměv na tváři Vám i svatebčanům. Postaráme se o to, aby se Vaše svatba stala nezapomenutelným zážitkem. Program je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Podpořte nás na facebooku na speciálním svatebním profilu

O kouzelníkovi na svatbě

Kouzelník na svatbě se stává čím dál více žádaný nejen díky atraktivní zábavě pro svatebčany, ale také z důvodu vyplnění mezery při fotografování novomanželů, během které většinou nemají hosté možnost jiné zábavy. Svěřte svůj svatební den těm nejlepším z oboru, jejichž kouzla zažili hosté na stovkách svateb. Podívejte se do galerie, jak by mohla vypadat i Vaše svatba.

SVATEBNÍ PROGRAM

Vystoupení je zahájeno kouzlem pro novomanžele, ve kterém se spojí síla lásky a magie.
Budete mít na svatbě zahraniční hosty? Žádný problém, protože Tomasiano předvádí všechna představení plnohodnotně i v anglickém jazyce.
Na svatbě se mohou realizovat dva druhy vystoupení. Nejčastěji se jedná o jejich kombinaci, ale také si můžete objednat obě vystoupení samostatně.

Salónní magie

20-ti minutová interaktivní show. Jedná se o jevištní vystoupení přizpůsobené prostorovým podmínkám svateb (restaurace, salónky, hotely, zahrady, sokolovny atd.). Vystoupení je dynamické a plné vizuálních prvků. Vaši hosté se stávají součástí všech kouzel, čímž se jejich zážitky ještě více umocní. V programu můžete shlédnout všechny druhy magie jako jsou všeobecná magie, iluze, mentální magie a karetní kouzla.

Mikromagie mezi svatebčany

Aktuálně nejžádanější a nejnáročnější forma kouzel. Český král tohoto oboru bude předvádět doslova zázraky s vyhrnutými rukávy přímo před očima diváků buď u stolů, nebo pro skupinky stojících hostů v prostoru konání svatby a to za použití karet, mincí, bankovek, prstýnků atd.

logo

Kontakty

mobil: +420 774 272 355
Facebook: kouzelnik tomasiano
E-mail: info (a) magicduo tecka cz
IČ: 01619608 

 

Napište nám a vykouzlíme Vám cenu na míru