Mikromagie


MODERNÍ FORMA MAGIE PŘEDVÁDĚNÁ V BEZPROSTŘEDNÍ BLÍZKOSTI DIVÁKŮ...

 
V mikromagii se nejčastěji kouzlí s kartami, mincemi, prstýnky a jinými předměty, které mají hosté u sebe. Král mikromagie Tomasiano Vám předvede to nejlepší z oboru. Tato forma magie je vhodná téměř pro všechny druhy příležitostí.

O MIKROMAGII

Mikromagie je nejužitečnější právě tam, kde jsou hosté roztroušeni ve členitém prostoru, nebo kde je lze těžko vůbec nějak organizovat. Pro umocnění zážitků jsou diváci různými způsoby do kouzel zapojováni a tak se stávají jejich součástí. V repertoáru kouzelníka Tomasiana najdete stovky moderních, špičkových triků a efektů, na které dlouho nezapomenete! Přesvědčte se sami a podívejte se na ukázky práce krále tohoto moderního umění v galerii. Tomasiano předvádí mikromagii plnohodnotně i v anglickém jazyce.

Mikromagii můžeme rozdělit na tři typy podle toho, kde a jakou formou se předvádí:

TABLE HOPPING

Jedná se o nejčastější formu mikromagie. Kouzelník obchází jednotlivé stoly nebo skupinky stojících lidí a nenucenou formou jim kouzlí přímo před očima.

CLOSE UP MAGIC

Na rozdíl od table hoppingu kouzelník má stabilní místo u stolu a jednotliví diváci k němu přisedají a stávají se součástí jeho show.

STREET MAGIC

Tato forma mikromagie se nepředvádí pouze na ulicích, jak by název napovídal. Podstata pouliční magie spočívá v tom, že kouzelník zastavuje nic netušící kolemjdoucí a ohromuje je kouzly. Street magic je vhodný pro nákupní centra, veletrhy, výstavy a podobně.

logo

Kontakty

mobil: +420 774 272 355
Facebook: kouzelnik tomasiano
E-mail: info (a) magicduo tecka cz
IČ: 01619608 

 

Napište nám a vykouzlíme Vám cenu na míru